• 10
  • 9
  • 12
  • 1
  • 3
  • 6
  • 15
  • 16
  • 7
  • 5
  • 2
  • 8
  • 4
  • 11
  • 13
  • 14

Pozivi

  • Izleti 5/6 mjesec 2018.

    Plan izleta  za 5/6 mjesec 2018-te godine

    Opširnije...

modul pristupi2Tel. 042 782 992 (Info punkt), mob. 091 544 6219 (Nikola Nišević)
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili Ispuni pristupnicu

Spisak obilaznika IPO

Spisak obilaznika IPO koji su uspješno prošli čitavu stazu:
1. Tomislav Friščić – PK Ivanec
2. Zoran Stanko – PK Ivanec
3. Nikola Nišević – PK Ivanec
4. Marijan Friščić – PK Ivanec
5. Zdenko Horvat – PK Ivanec
6. Josip Cerjan – PK Ivanec
7. Jagoda Strugar –PK Ivanec
8. Ivan Strugar –PK Ivanec
9. Marija Strugar – PK Ivanec
10. Juraj Vuglač – PK Ivanec
11. Duško Vitez – PK Ivanec
12. Josip Lazar – PK Ivanec
13. Jurica Baranašić –PK Ivanec
14. Darko Sajko – PK Ivanec
15. Stjepan Kuštelega –PK Ivanec
16. Ivan Mudri – PK Ivanec
17. Darko Kos- PK Ivanec
18. Kristijan Horvat – PK Ivanec
19. Srećko Šoštar – PK Ivanec
20. Vadimir Debeljak – PK Ivanec
21. Josip Minđek – PK Ivanec
22. Tomislav Gotić – PK Ivanec
23. Boris Žuliček -PK Ivanec
24. Luka Friščić – PK Ivanec
25. Dragica Friščić- PK Ivanec
26. Ivan Friščić – PK Ivanec
27. Stjepan Horvat –HPD Dugi vrh Varaždin
28. Željko Horvatić – HPD Dugi vrh Varaždin
29. Đurđica Kocijan – HPD Dugi vrh Varaždin
30. Pero Tišljar – HPD MIV Varaždin
31. Jadranka Čoklica – HPD MIV Varaždin
32. Nada Sekulić -HPD MIV Varaždin
33. Biljana Sever-HPD Dugi vrh Varaždin
34. Donat Gašljević – HPD Kapela Zagreb
35. Branka Očić – HPD Kapela Zagreb
36. Goran Tišljar – HPD Dugi vrh Varaždin
37. Damir Mežnarić – HPD MIV Varaždin
38. Milivoj Turk – HPD Dugi vrh Varaždin
39. Branko Buhin –HPD Dugi vrh Varaždin
40. Krunoslav Jambriško –HPD Željezničar Zagreb
41. Ante Debeljak – HPD Vrapče Zagreb
42. Ronald Schreiner – HPD Ericsson – Nikola Tesla Zagreb
43. Bernard Margitić –HPD Željezničar Zagreb
44. Stjepan Hanžek- HPD Belecgrad Belec
45. Branko Kokolić- HPD Runolist Oroslavlje
46. Alojz Kranjec – HPD Gradina Konjščina
47. Ivan Borovečki- HPD Ivančica Ivanec
48. Alisa Čalić – HPD Kamenjak Rijeka
49. Vida Ofak – PD Kočevje Kočevje
50. Ružica Šabić- HPD Japetić Samobor
51. Branko Razum- HPD Japetić Samobor
52. Silvana Halubek – HPD Pečovje Zagreb
53. Zdenko Kristijan- HPD Japetić Samobor
54. Damir Bajs- HPD Željezničar Zagreb
55. Branimir Gojak – HPD Željezničar Zagreb
56. Andrijana Iličić- HPD Željezničar Zagreb
57. Hrvoje Holler – HPD Zanatlija Zagreb
58. Krešimir Vouk Šain – PD Željezničar Celje
59. Bernardo Buljanović – PD Željezničar Celje
60. Marijan Buljanović –HPD Željezničar Zagreb
61. Vladimir Lakuš – HPD Željezničar Zagreb
62. Zdenko Jurinić –HPD Dalekovod Zagreb
63. Dominik Horvat – HPD Željezničar Zagreb
64. Želimir Vinković- HPD Željezničar Zagreb
65. Zvonimir Brkašić – HPD Željezničar Zagreb
66. Ljerka Smolčec- HPD INA-Bjelolasica Zagreb
67. Mladen Smolčec – HPD INA-Bjelolasica Zagreb
68. Davor Balen – HPD Zagreb- Matica Zagreb
69. Romina Vidrih- HPD Obruč Rijeka
70. Savo Milanović – HPD Obruč Rijeka
71. Davorin Kragić- HPD Zagreb- Matica Zagreb
72. Anton Selan – PD Kočevje Kočevje
73. Zoran Majnarić-PD Petehovac Delnice
74. Vinko Tajnšek – PD Celje Celje
75. Sonja Vršić – PD Bundek Mursko Središče
76. Dražen Podvez – PD Bundek Mursko Središče
77. Tomislav Vuglovečki – PK Ivanec Ivanec
78. Kruno Petričević -PD Bundek Mursko Središče
79. Zlatko Mihocek – PD Bundek Mursko Središče
80. Božo Gunri
81. Violeta Šoškić – Željezničar Beograd
82. Marijan Fabeta – PD Ravna Gora Varaždin
83. Biserka Jambrešić – PD Ravna Gora Varaždin
84. Zlatko Smerke – PD Ravna Gora Varaždin
85. Igor Rak – PD Ravna Gora Varaždin
86. Ivan Miholčić
87. Petra Vojnović
88. Milan Turkalj – MIV Varaždin
89. Igor Šerdoner –PD Ravna Gora Varaždin
90. Renata Majer Šalvari – PD Ravna Gora Varaždin
91. Predrag Labaš – PD Dugi vrh Varaždin
92. Brankica Koprivnjak – PK Horizont Velika Gorica
93. Tomislav Gašparić – Panj Zagreb
94. Ivan Golob – PD Obruč Rijeka
95. Đurđa Šuman- PD Naftaplin Zagreb
96. Mirjana Golob- PD Obruč Jelenje
97. Milan Beuk – PD Šumar Zagreb
98. Irena Beuk – PD Šumar Zagreb
99. Roberto Miklić-HPD Zagreb-Matica Zagreb
100. Bojana Sever – PD Ericsson Nikola Tesla Zagreb
101.Ljiljana Šabić- PD Ericsson Nikola Tesla Zagreb
102. Dragutin Lokmer – HPD Japetić Samobor
103. Jadranko Stilinović – HPD Japetić Samobor
104. Sergej Stipaničev – PD Kamenjak Rijeka
105. Ljiljana Jagić – PD Kamenjak Rijeka
106. Damir Lovretić – HPD Željezničar Zagreb
107. Nada Kaštelan- HPD Zagreb Matica Zagreb
108. Igor Bukvić – HPD Strmac Nova Gradiška
109. Diana Matešić -PD Obzova Krk
110. Ivana Jančić – HPD Bilogora Bjelovar
111. Nino Vinković – HPD Bilogora Bjelovar
112. Đuro Gustović – HPD Bilogora Bjelovar
113. Ilija Šolaja – HPD Bilogora Bjelovar
114. Ivan Želipski – HPD Bilogora Bjelovar
115. Željko Vinković – HPD Bilogora Bjelovar
116. Ljubica Ježić – HPD Bilogora Bjelovar
117. Paula Pavlin – HPD Stanko Kempny Zagreb
118. Daliborka Pavlin- HPD Stanko Kempny Zagreb
119. Domagoj Pavlin – HPD Stanko Kempny Zagreb
120. Božo Pomper- HPD INA- Bjelolasica Zagreb
121. Antonija Milovac- PD Vrapče Zagreb
122. Božena Kralj Vrsaljković- HPD Željezničar Zagreb
123. Đorđe Tovrloža – HPD INA-Bjelolasica Zagreb
124. Ivica Javorščak – HPD Zagreb Matica Zagreb
125. Tomislav Žetko – HPD MIV Varaždin
126. Dušan Munđar – HPD MIV Varaždin
127. Marija Vuzem – PD Ptuj Ptuj
128. Strmečki Mato – PD Ptuj Ptuj
129. Antun Mlinarević – PD Ptuj Ptuj
130. Stjepan Špac – PK Ivanec Ivanec
131. Dražen Koščec – PK Ivanec Ivanec
132. Jasminka Pečevski – PK Ivanec Ivanec
133. Damir Klarić – PD Ludbreg Ludbreg
134. Zorica Hainž
135. Ivana Slovic Peharda
136. Josip Kraš
137. Jasenka Banec – PD Dugi vrh Varaždin
138. Anđelko Suhodolčan – PK Ivanec Ivanec
139. Božo Gunri – HPD Ivančica Ivanec
140. Franjo Kelemen – PD Pusti duh Lepoglava
141. Robert Kelemen – PD Pusti duh Lepoglava
142. Robert Smolec – HPD Željezničar Zagreb
143. Laća Malinois – HPD Zanatlija Osijek
144. Darko Prusina – HPD Zanatlija Osijek
145. Žarko Roček- PD Psunj Pakrac
146. Berislav Banek – PD Hrv. liječničkog zbora Zagreb
147. Krešimir Banek – PD Hrv. liječničkog zbora Zagreb
148. Nada Premrov – PD Hrv. liječničkog zbora Zagreb
149. Jadranko Zornjak
150. Gordana Zornjak
151. Nenad Igrc – HPD Zagreb Matica Zagreb
152. Krunoslav Božić - PD Klikun Pleternica
153. Ivan Božić – PD Klikun Pleternica
154. Davor Rogina „Kunagora“ Pregrada
155. Karlo Rogina „Kunagora“ Pregrada
156. Jadranka Bistričić „Kamenjak“ Rijeka
157. Zoran Bistričić „Kamenjak“ Rijeka
158. Ankica Džalto „PK Ivanec“ Ivanec
159. Thomas Blum „PK Ivanec“ Ivanec
160. Sofija Klemar „Željezničar“ Zagreb
161. Tugomira Vac „INA-Bjelolasica“ Zagreb
162. Vladimir Vac „INA-Bjelolasica“ Zagreb
163. Geček Dražen „PK Ivanec“ Ivanec
164. Damir Šantek“Matica“ Zagreb
165. Mirjana Jelavić“Papuk“ Virovitica
166. Zdravko Ećimović „Klikun“ Pleternica
167. Dragica Skender „Matica „ Zagreb“
168. Biserka Kramarić „Matica“ Zagreb
169. Ivor Altaras Penda „Matica“ Zagreb
170. Krešimir Ložić „Ericsson-Tesla“ Zagreb
171. Mario Podhraški „Ericsson-Tesla“ Zagreb
172. Željka Lepan „Ericsson-Tesla“ Zagreb
173. Zdenko Godec „Ericsson-Tesla“ Zagreb
174. Miljenko Haberle „Ericsson-Tesla“ Zagreb
175. Dino Kapuano
176. Herman Slamenik „Zavižan“ Senj
177. Branko Duka „Piramida“ Ptuj
178. Jadranka Furjan „Piramida“ Ptuj
179. Izidor Furjan „Piramida“ Ptuj
180. Slobodan Grabovica „Sisak“ Sisak
181. Željka Cilak „Sisak“ Sisak
182. Josip Kolar „Sisak“ Sisak
183. Damir Jelenić „Sisak“ Sisak
184. Danijel Kasunić „Vinica“ Duga Resa
185. Renato Biličić „Vinica“ Duga Resa
186. Vinko Vesely „Martinščak“ Karlovac
187. Krešimir Hafner „Jelengrad“ Kutina
188.Goran Malnar „Sisak“ Sisak
189. Marjan Barić „Sisak“ Sisak
190. Dubravko Balent „Extrem“ Čakovec
191. Zlatko Miholek „Bundek“ Mursko Središče
192. Zlatko Đumić „MIV“ Varaždin
193. Danijela Gregur „MIV“ Varaždin
194. Branko Galinec „MIV“Varaždin
195. Zdenka Horvat „PK Ivanec“ Ivanec
196. Mirjana Kos „PK Ivanec“ Ivanec
197. Tomislav Čanić -„Željezničar“ Gospić
198. Borna Kezele
199. Jelena Nišević – „PKI“ Ivanec
200. Dominik Turk -„Pinklec“ Sv. Nedelja
201. Marija Sambol – „PKI“ Ivanec
202. Ivica Kelečić – „Jastrebarsko“
203. Krunoslav Kadlec – „ Jastrebarsko“
204. Bernard Wagner – „Jastrebarsko“
205. Lovro Valečić – „Jastrebarsko“
206. Josip Geci
207. Đurđica Geci
208. Branko Đurkas – „PKI“ Ivanec
209. Vladka Češnaj –„ MIV“ Varaždin
210. Robert Blum – „PKI“ Ivanec
211. Stjepan Posavec – „Zagorske steze“ Zabok
212. Marko Žganec

Share